Autorud Rzeszów

Autoryzowany Dealer Volkswagen
35-233 Rzeszów
ul. Lubelska 50 E
tel: (17) 860 70 00
fax: (17) 860 70 19
strona: www.autorud.pl
e-mail: sekretariat.vw.rzeszow@autorud.pl


pon.-pt.: 8.00 - 18.00       sob.: 8.00 - 14.00
pon.-pt.: 8.00 - 17.00       sob.: 8.00 - 14.00
pon.-pt.: 9.00 - 17.00       sob.: 8.00 - 14.00
pon.-pt.: 9.00 - 17.00       sob.: nieczynne
pon.-pt.: 8.00 - 18.00       sob.: 8.00 - 14.00
pon.-pt.: 7.30 - 18.00       sob.: 8.00 - 14.00
pon.-pt.: 8.00 - 18.00       sob.: 8.00 - 14.00

Zapisz się do newslettera, a będziesz otrzymywał najnowsze informacje oraz promocje


Recepcja


Salon Volkswagen - Recepcja Salonu
tel: (17) 860 70 00
fax: (17) 860 70 19
recepcja.vw.rzeszow@autorud.pl



Marta Przybyło
Recepcja
tel: (17) 860 70 00
GSM: +48 514 947 325
m.przybylo@autorud.pl

Katarzyna Kaczmarczyk
Aktywny Opiekun Klienta
k.kaczmarczyk@autorud.pl



Agnieszka Dziunycz-Chmiel
Recepcja Serwisu
tel: (17) 860 70 58
GSM: +48 505 451 590
a.dziunycz-chmiel@autorud.pl


Samochody Osobowe


Salon Volkswagen - Dział Samochodów Osobowych
tel: (17) 860 70 20
fax: (17) 860 70 19
osobowe.vw.rzeszow@autorud.pl



Grzegorz Kociński
Kierownik Działu
tel: (17) 860 70 21
GSM: +48 502 850 790
g.kocinski@autorud.pl

Dorota Ulman
Spec. ds. Logistyki i Zamówień
tel: (17) 871 88 06
GSM: +48 502 851 125
d.ulman@autorud.pl
dysponent.vw.rzeszow@autorud.pl



Mariusz Zalejski
Z-ca Kierownika
tel: (17) 860 70 24
GSM: +48 797 025 054
m.zalejski@autorud.pl

Krzysztof Zaleski
Doradca Klienta
tel: (17) 860 70 23
GSM: +48 519 569 638
k.zaleski@autorud.pl



Mariusz Preisner
Doradca Klienta
tel: (17) 860 70 29
GSM: +48 505 297 189
m.preisner@autorud.pl


Samochody Użytkowe


Salon Volkswagen - Dział Samochodów Użytkowych
tel: (17) 860 70 30
fax: (17) 860 70 19
dostawcze.vw.rzeszow@autorud.pl


Witold Bierbasz
Kierownik Działu
tel: (17) 871 88 07
GSM: +48 797 025 020
w.bierbasz@autorud.pl

Piotr Wojnar
Doradca Klienta
tel: (17) 860 70 32
GSM: +48 508 045 630
p.wojnar@autorud.pl



Mateusz Lech
Doradca Klienta
tel: (17) 860 70 33
GSM: +48 799 011 902
m.lech@autorud.pl


Samochody Używane


Salon Volkswagen - Dział Samochodów Używanych
tel: (17) 860 70 40
fax: (17) 860 70 19
uzywane.vw.rzeszow@autorud.pl


Grzegorz Kociński
Kierownik Działu
tel: (17) 860 70 21
GSM: +48 502 850 790
g.kocinski@autorud.pl

Mariusz Zalejski
Z-ca Kierownika
tel: (17) 860 70 24
GSM: +48 797 025 054
m.zalejski@autorud.pl



Artur Zdeb
Doradca Klienta
tel: (17) 860 70 42
GSM: +48 797 025 014
a.zdeb@autorud.pl


Ubezpieczenia, Kredyty, Leasingi


Salon Volkswagen - Dział Kredytów i Ubezpieczeń
tel: (17) 860 70 80
fax: (17) 860 70 19
ubezpieczenia.vw.rzeszow@autorud.pl


Piotr Picur
Kierownik Działu
GSM: +48 502 850 606
p.picur@autorud.pl

Aneta Szczepanowska
Specjalista ds. Ubezpieczeń
GSM: +48 571 309 573
a.szczepanowska@autorud.pl



Mirosława Szafrańska
Specjalista d. Sprzedaży F&I
tel: (17) 860 70 28
GSM: +48 502 850 953
m.szafranska@autorud.pl



tel: (17) 860 70 70



Salon Volkswagen - Dział Części i Akcesoriów
tel: (17) 860 70 70
fax: (17) 860 70 19
czesci.rzeszow@autorud.pl


Łukasz Duma
Kierownik Działu
tel: (17) 860 70 71
GSM: +48 517 987 727
l.duma@autorud.pl

Janusz Głąb
Z-ca Kierownika Działu
tel: (17) 860 70 73
GSM: +48 502 850 910
j.glab@autorud.pl



Piotr Gorący
Opiekun Klienta NORA
GSM: +48 519 465 996
p.goracy@autorud.pl

Stanisław Kozera
Opiekun Klienta NORA
tel: (17) 857 04 70
GSM: +48 502 850 550
s.kozera@autorud.pl



Andrzej Staśkiewicz
Sprzedawca
tel: (17) 860 70 74
GSM: +48 797 707 383
a.staskiewicz@autorud.pl

Patryk Kielar
Sprzedawca
tel: (17) 860 70 75
GSM: +48 519 569 633
p.kielar@autorud.pl




Salon Volkswagen - Dział Serwisu
tel: (17) 860 70 58
fax: (17) 860 70 19
serwis.vw.rzeszow@autorud.pl


Krzysztof Rak
Kierownik Serwisu
tel: (17) 860 70 51
GSM: +48 505 297 193
k.rak@autorud.pl

Tomasz Rzegocki
Doradca Klienta
tel: (17) 860 70 53
GSM: +48 797 707 378
t.rzegocki@autorud.pl



Paweł Kania
Doradca Klienta
tel: (17) 860 70 52
GSM: +48 797 707 379
p.kania@autorud.pl

Jakub Smotryś
Doradca Klienta
tel: (17) 860 70 54
GSM: +48 514 947 372
j.smotrys@autorud.pl



Agnieszka Dziunycz-Chmiel
Recepcja Serwisu
tel: (17) 860 70 58
GSM: +48 505 451 590
a.dziunycz-chmiel@autorud.pl


Centrum Napraw Powypadkowych


Salon Volkswagen - Centrum Napraw Powypadkowych
tel: (17) 860 70 60
fax: (17) 860 70 19
lakiernia.rzeszow@autorud.pl


Maciej Uroda
Kierownik Działu
tel: (17) 860 70 60
GSM +48 797 707 377
m.uroda@autorud.pl

Waldemar Karaś
Doradca Klienta
tel: (17) 860 70 62
GSM: +48 502 850 779
w.karas@autorud.pl



Malgorzata Ulman–Rogowska
Referent ds. rozliczeń Klietów
tel: (17) 860 70 25
m.rogowska@autorud.pl

Adam Burdzy
Doradca Klienta
tel: (17) 860 70 62
GSM +48 505 297 183
a.burdzy@autorud.pl



Małgorzata Biniek
Doradca Klienta
tel: (17) 860 70 60
GSM +48 502 850 714
m.biniek@autorud.pl


Stacja Kontroli Pojazdów



Stanisław Majda
Diagnosta
tel: (17) 860 70 50

© Volkswagen 2016  |  Zastrzeżenia prawne  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce